Neon games
Gry Logiczne
Match 3 Games
Hidden Object Games
Action Games
Classic Games
Więcej

O Mahjong.pl

W serwisie Mahjong.pl można grać online w Mahjong Solitaire i różne odmiany tej gry. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego na temat zasad i pochodzenia tej klasycznej gry w dopasowywanie kamieni.

Mahjong Solitaire

Mahjong Solitaire to gra dla jednej osoby z użyciem kamieni do madżonga. Gra ta jest zwana również Mahjongg Solitaire, Shanghai albo Mahjongg lub po prostu madżong. Kamienie pochodzą z chińskiej gry madżong dla czterech osób. Tradycyjne kamienie nawiązują do chińskich postaci i symboli, ale współczesne gry Mahjong Solitaire mogą mieć na kamieniach obrazy wszelkiego rodzaju.

Klasyczny układ gry Mahjong Solitaire
Klasyczny układ gry Mahjong Solitaire

W Mahjong Solitaire kamienie są rozmieszczane w różnych układach i kształtach, awersem w górę. Celem jest łączenie takich samych kamieni w pary, aby usunąć je z planszy. Można łączyć tylko wolne kamienie. Kamień jest wolny, gdy można go przesuwać w lewo lub w prawo, nie nachodząc na inne kamienie. W niektórych grach kamień z kwiatem można połączyć z każdym innym kamieniem z kwiatem. To samo dotyczy kamieni z porami roku.

Kamienie z porami roku i kwiatami
Kamienie z porami roku i kwiatami

Odmiany gry Mahjong Solitaire

Istnieją różne gry i ich odmiany dla jednej osoby z kamieniami do madżonga. W serwisie Mahjong.pl oferujemy gry Mahjong Connect3D MahjongGry MahjongMahjong Tower.

Mahjong Connect

Mahjong Connect to gra znana również jako Mahjong Chain, Mahjong Link, Kyodai, Shisen-Sho lub Four Rivers. Jest to kolejna gra jednoosobowa z kamieniami do madżonga. Celem jest dobieranie w pary takich samych kamieni aż do zdjęcia wszystkich kamieni z planszy, ale w tej grze trzeba łączyć kamienie przy użyciu maksymalnie trzech poziomych lub pionowych linii przechodzących tylko przez puste miejsca.

3D Mahjong

3D Mahjong lub Mahjong Dimensions to jednoosobowa gra w madżonga 3D, w której kamienie tworzą trójwymiarową strukturę. Celem jest dobieranie w pary takich samych wolnych kamieni aż do zdjęcia wszystkich kamieni z planszy. W tej grze kamień można dobrać, jeśli ma co najmniej dwa jego boki sąsiadują z wolnym polem. Zazwyczaj można obracać widok w celu sprawdzenia kamieni po drugiej stronie planszy 3D.

Tower Mahjong

Gra Tower Mahjong Solitaire przypomina Mahjong Solitaire, ale kamienie są w niej zwykle ułożone w wiele warstw tworzących wieżę. Zasady są takie same. Trzeba łączyć po dwa takie same wolne kamienie, aby zdjąć wieżę z planszy.

Gry Mahjong

Istnieje mnóstwo różnych odmian gier typu Mahjong Solitaire – można je znaleźć na stronie Mahjong.pl. Gry z kamieniami o różnych kształtach, na przykład trójkątnymi lub sześciobocznymi. Gry, w których trzeba dobierać po trzy zamiast dwóch kamieni, gry, w których trzeba zsuwać po dwa takie same kamienie, i gry, w których trzeba łączyć czarno-białe kamienie. Odkryj je wszystkie.

About Zygomatic

Zygomatic is an online publisher since 2003. Our focus is website publishing and online game development and publishing.

Since 2003 Zygomatic publishes and develops internet sites in two areas. We have a lot of sites regarding online photo editing and we also have a strong portfolio in games sites in several languages. The games sites are usually aimed at bigger game niches like Mahjong games and Solitaire games. Most sites are available in Dutch, English, German and Spanish.

Zygomatic also develops, licenses and distributes its own online games (HTML5). Zygomatic is the biggest developer for HTML5 games worldwide and develops two new games per week in different languages: German, Russian, Chinese, Spanish, Portuguese, French, Dutch and English (more info). The games are also used as marketing tool for our games portals.

Zygomatic offers a donate button on our sites containing free online tools and games. Our tools and games are free, but we do accept donations. Your donation helps us to continue offering our tools and games for free. Please note that it is a voluntary donation and a donation will not give you additional services, ad removal and/or access to extra features.

Terms and conditions Zygomatic.

Contact data:
Chamber of Commerce: 30191686
BTW/VAT: NL001102393B84

CEO: Bram Schoonhoven (LinkedIn profile)

Address:
Tiendweg 17
4131 MC Vianen
The Netherlands.

Contact us via email at info[at]zygomatic.nl, or use the contact form.

Top